INOVA – MLADI 2024: Sajam mladih hrvatskih inovatora

INOVA – MLADI 2024: Sajam mladih hrvatskih inovatora

Izložba INOVA - MLADI 2024., koja se održala 10. svibnja 2024., obilježava 24. po redu ovo inspirativno događanje koje prikazuje inovativni duh i postignuća učenika zagrebačkih osnovnih i srednjih škola, ali i studenata. Ovogodišnja izložba, s međunarodnim sudjelovanjem, dokaz je živahne kulture inovacija koja cvjeta među mladima u Hrvatskoj.

 

Čestitke svim našim učenicima i mentorima na izvanrednim postignućima na izložbi INOVA-MLADI 2024!

Zlatno odličje

Oliver Stanković, 4.B: „ZLE – program za pomoć u izradi videoigara“

Mentor: Mladen Savić, dipl. Ing.

Mateo Kos, 4.F: „Strojno učenje u programskom jeziku C“

Mentor: Zlatko Nadarević, dipl. ing.

Borna Flinta, 4.G: „Minesweeper na ESP32 s multiplayer opcijom“

Mentor: Zoran Dumančić, dipl. ing.

Zlatno odličje

Igor Leniček, 4.M: „Uređaj za mjerenje magnetskih svojstava materijala“

Mentor: Antonio Mihovilović, ing.

Josip Ivić, 4.N: „Pneumatski glazbeni instrument“

Mentor: Neven Maleš, mag. ing. mech.

Ivan Matošević, 4.N: „Omni robot nogometaš“

Mentor: Antonio Mihovilović, ing.

SREDNJE ŠKOLE – MATURALNI RADOVI

Srebrno odličje

Pavel Cirkvenčić, 4.B: „Mobilna aplikacija za planiranje putovanja“

Mentorica: Dijana Kopić, dipl. ing.

Tino Svrtan, 4.M: „Programibilno elektronsko paljenje motora“

Mentor: Antonio Mihovilović, ing.

SREDNJE ŠKOLE – MATURALNI RADOVI

Brončano odličje

Borna Jelečki, 4.B: „8-bitni procesor s asemblerom“

Mentorica: Snježana Tomašević, dipl. ing.

Oton Kranjčević, 4.B: „Igrica Switch“

Mentorica: Snježana Tomašević, dipl. ing.

Gašpar Žanić,4.B: „Izrada makerbuino kita i programiranje igre na makerbuinu“

Mentorica: Snježana Tomašević, dipl. ing.

Brončano odličje

Josip Jandrić, 4.D: „Scara indrustrijski robot“

Mentor: Hasan Cepić, dipl. ing.

Helena Derdić, 4.E: „Sonoff mini R4 pametni prekidač“

Mentor: Davor Dinter, bacc. prim. educ.

Matija Karić, 4.F: „Brzinomjer s bluetooth aplikacijom“

Mentor: Zoran Dumančić, dipl. ing.

Gabrijel Mlinarić, 4.M: „ Aktivni rubanoide zvučnici u stereo konfiguraciji“

Mentor: Dalibor Pekas, dipl. ing.

Zlatno odličje

Jakov Šarić, 1.M: „Univerzalni električni GO-KART“

Mentor: Željko Petranović, ing.

Srebrno odličje

Fran Lončarić, 4.E: „ESD kolica upravljana bluetooth-om“

Mentor: Davor Dinter, bacc. prim. educ.

NAJBOLJA INOVACIJA ZAVRŠNIH RADOVA

Igor Leniček, 4.M: „Uređaj za mjerenje magnetskih svojstava materijala“

Mentor: Antonio Mihovilović, ing.