Razredni odjeli u školskoj godini 2023./2024.

RAZREDNI ODJELI

školska godina 2023./2024.

Razredni

Razredni

BROJ

UČIONICE

SMJENA

PROGRAM OBRAZOVANJA/

STRUKOVNI KURIKULUM

RAZREDNICA/

RAZREDNIK

1.A 1-1 A TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO

ANA MATIJEVIĆ

1.B 1-2 A TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO

MARIJA EVA MRSEL

1.C 1-3 A TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO

DIJANA KOPIĆ

1.D

5

A TEHNIČAR ZA ELEKTRONIKU

IVANA ČAVEC

1.E

119

B TEHNIČAR ZA ELEKTRONIKU

TATJANA JANEŠ

1.F 1-1 B TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO

ŽANETA GEROVAC

1.G 1-2 B TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO

IVANA KOVAČIĆ

1.M 1-3 B TEHNIČAR ZA MEHATRONIKU

TENA BAČANI

1.N

1-4

B TEHNIČAR ZA MEHATRONIKU

SUDARSHANA ROSHI

1.O 1-4 A TEHNIČAR ZA OČNU OPTIKU

KATARINA ŠKUNCA

2.A

0-1

A TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO

DUBRAVKA BILUŠIĆ

2.B

0-2

A TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO

DUBRAVKA RADONIČIĆ

2.C

0-3

A TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO

SANJA SRDELIĆ

2.D

0-4

A TEHNIČAR ZA ELEKTRONIKU

BILJANA MIRKOVIĆ BERSAK

2.E

0-4

B TEHNIČAR ZA ELEKTRONIKU

BORIS ILIČIĆ

2.F

0-1

B TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO

SANJA CVIJANOVIĆ

2.G

0-2

B TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO

DINO HAJDAREVIĆ

2.M

0-3

B TEHNIČAR ZA MEHATRONIKU

MARTINA ČUBRIĆ

2.N

6

B TEHNIČAR ZA MEHATRONIKU

SLAVEN KOSIJER

2.O

6

A TEHNIČAR ZA OČNU OPTIKU

ŽELJKA MIKULAN

3.A

7

A TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO

SANDRA BODOR

3.B

8

A TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO

MARIJANA KRNIĆ

3.C

119

A TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO

IVANA KOLETIĆ

3.D 9 A TEHNIČAR ZA ELEKTRONIKU

MARIO MATIJAŠČIĆ

3.E 9 B TEHNIČAR ZA ELEKTRONIKU

TENA HEDŽET

3.F

5

B TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO

IVANA BULIĆ

3.G

8

B TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO

SNJEŽANA ČANAĐIJA

3.M

7

B TEHNIČAR ZA MEHATRONIKU

SANDRA BOTICA

3.N 116 B TEHNIČAR ZA MEHATRONIKU

JASNA OREŠKOVIĆ

3.O 116 A TEHNIČAR ZA OČNU OPTIKU

EMIL ŠATALIĆ

4.A 111 A TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO

MARIJA SAMARDŽIJA

4.B 112 A TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO

JAGODA KRAJINA

4.C 113 A TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO

MAŠA KOHUT

4.D 114 A TEHNIČAR ZA ELEKTRONIKU

IVAN GLEDEC

4.E

114

B

TEHNIČAR ZA ELEKTRONIKU

VLATKA NJEGOVAN

4.F

111

B TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO

MARISA PIHAČ

4.G

112

B TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO

IVANA DEVIĆ

4.M

113

B TEHNIČAR ZA MEHATRONIKU

GORAN MILAT

4.N

115

B TEHNIČAR ZA MEHATRONIKU

IVANA ŠUMANOVIĆ KLJUIĆ

4.O 115 A TEHNIČAR ZA OČNU OPTIKU

IVANA GRAČANIN GABRIĆ