Razredni odjeli u školskoj godini 2022./2023.

RAZREDNI ODJELI

školska godina 2022./2023.

Razredni

Razredni

BROJ

UČIONICE

SMJENA

PROGRAM OBRAZOVANJA/

STRUKOVNI KURIKULUM

RAZREDNICA/

RAZREDNIK

1.A 1-1 A TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO

DUBRAVKA BILUŠIĆ

1.B 1-2 A TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO

DUBRAVKA RADONIČIĆ

1.C 1-3 A TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO

SANJA SRDELIĆ

1.D

2-1

A TEHNIČAR ZA ELEKTRONIKU

BILJANA MIRKOVIĆ BERSAK

1.E

2-1

B TEHNIČAR ZA ELEKTRONIKU

BORIS ILIČIĆ

1.F 1-1 B TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO

SANJA CVIJANOVIĆ

1.G 1-2 B TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO

DINO HAJDAREVIĆ

1.M 1-3 B TEHNIČAR ZA MEHATRONIKU

MARTINA JURKOVIĆ

1.N 1-4 B TEHNIČAR ZA MEHATRONIKU

SLAVEN KOSIJER

1.O 1-4 A TEHNIČAR ZA OČNU OPTIKU

ŽELJKA MIKULAN

2.A

5

A TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO

SANDRA BODOR

2.B

0-1

A TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO

MARIJANA KRNIĆ

2.C

0-2

A TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO

IVANA KOLETIĆ

2.D

0-3

A TEHNIČAR ZA ELEKTRONIKU

MARIO MATIJAŠČIĆ

2.E

0-3

B TEHNIČAR ZA ELEKTRONIKU

TENA HEDŽET

2.F

5

B TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO

IVANA BULIĆ

2.G

0-1

B TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO

SNJEŽANA ČANAĐIJA

2.M

0-2

B TEHNIČAR ZA MEHATRONIKU

SANDRA BOTICA

2.N

0-4

B TEHNIČAR ZA MEHATRONIKU

EVA LUKIĆ

2.O

0-4

A TEHNIČAR ZA OČNU OPTIKU

EMIL ŠATALIĆ

3.A 6 A TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO

MARIJA SAMARDŽIJA

3.B 7 A TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO

JAGODA KRAJINA

3.C 8 A TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO

MAŠA KOHUT

3.D 9 A TEHNIČAR ZA ELEKTRONIKU

IVAN GLEDEC

3.E 9 B TEHNIČAR ZA ELEKTRONIKU

VLATKA NJEGOVAN

3.F 6 B TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO

MARISA PIHAČ

3.G

7

B TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO

IVANA DEVIĆ

3.M 8 B TEHNIČAR ZA MEHATRONIKU

GORAN MILAT

3.N 116 B TEHNIČAR ZA MEHATRONIKU

IVANA ŠUMANOVIĆ KLJUIĆ

3.O 116 A TEHNIČAR ZA OČNU OPTIKU

IVANA GRAČANIN GABRIĆ

4.A 111 A TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO

KRISTINA MILKOVIĆ

4.B 112 A TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO

MARIJA EVA MRSEL

4.C 113 A TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO

IVANA ČAVEC

4.D 114 A TEHNIČAR ZA ELEKTRONIKU

JASMINKA KOTUR

4.E

114

B

TEHNIČAR ZA ELEKTRONIKU

MLADENKA MALTARIĆ

4.F

111

B TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO

SUDARSHANA ROSHI

4.G

112

B TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO

IVANA KOVAČIĆ

4.M

113

B TEHNIČAR ZA MEHATRONIKU

FILIP TERZIĆ

4.N 115 B TEHNIČAR ZA MEHATRONIKU

ŽANETA GEROVAC

4.O 115 A TEHNIČAR ZA OČNU OPTIKU

BRANKA DIMIĆ