Kategorije
Vijesti

Ruđer info, novi broj

Uživajte u novom, 7. broju školskoga lista Ruđer info.

Dragi čitatelji,

pozdravljam vas u novom broju našeg školskog lista Ruđer info. Godina 2023. bila je za nas posebna jer smo proslavili 75. godišnjicu postojanja i rada naše škole. U ovom broju stoga možete pročitati zanimljive članke o različitim smjerovima naše škole, o njihovim aktivnostima, uspjesima i planovima. U lipnju je u čast toj velikoj obljetnici održana svečana proslava u Maloj dvorani Koncertne dvorane Vatroslava Lisinskog. Naši su učenici i nastavnici pokazali svoje talente, trud i kreativnost. Osim toga, u ovom ćemo se broju prisjetiti naših velikih književnika, Marije Jurić Zagorke i Antuna Gustava Matoša, čija je 150. obljetnica rođenja obilježena upravo 2023. godine. Ako volite književnost, film i glazbu, ne propustite kritike naših učenika koje će vam pomoći u otkrivanju novih i zanimljivih naslova. Možete uživati i u literarnim radovima i ilustracijama naših učenika koji su pokazali svoju maštovitost i originalnost. Nadamo se da će vam se svidjeti ovaj plod našeg zajedničkog rada i truda. Želimo vam ugodno čitanje ili barem listanje. Pozdrav do sljedećeg broja!

Marko Svečak, 4.F