Kategorije
Vijesti

Ovitak lektire Hamlet

Pomognite našim učenicima da osvoje što bolji plasman.

U 1. fazi natjecanja projekta Lektira na mreži među najkreativnijim uratcima našli su se i radovi naših učenika. Dajte glas svom favoritu te im tako pomognite da ostvare još bolji rezultat.

U prvoj projektnoj fazi ove školske godine, od 27. rujna do 6. studenoga igrajući se temom djela, najdražim motivom, likovima, radnjom i svime što im se u književnom predlošku učini drugačije i zanimljivo, učenici su pokušali izraditi ovitak knjige – prednju i stražnju stranu, hrbat i preklopne listove po predlošku lektirnog djela Hamlet, Williama Shakespearea.

Glasanje je moguće do 30. studenoga 2023. do 12 sati na mrežnoj stranici:

LEKTIRA NA MREŽI.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)