Kategorije
Vijesti

Ruđer info

Uživajte u novom 6. broju školskoga lista.

Drage čitateljice, dragi čitatelji,
tema ovogodišnjeg broja školskog lista Ruđer info su mladi. Zašto baš mladi? Europska komisija je 2022. godinu proglasila Europskom godinom mladih kako bi naglasila našu ulogu i snagu u društvu, posebno u ovom modernom, suvremenom jer upravo “na nama ostaje svijet”. U esejima, člancima, pjesmama, prikazima, intervjuima i drugim radovima doći će do izražaja naša kreativnost, inovativnost i svestranost. Upoznat ćete neke učenike naše škole, vidjeti kako razmišljaju, što ih muči, sa čime se bore. Saznat ćete nešto više o školskim projektima u kojima sudjeluju i nadam se da će to potaknuti i neke nove generacije da nam se u njima pridruže.
Ovom prilikom želim zahvaliti svim učenicima, nastavnicima, stručnim suradnicima i svim ostalima koji su doprinijeli stvaranju još jednog bogatog izdanja našeg školskog lista. Uživajte u
čitanju!

Maja Stura, urednica