Kategorije
Edukacija

Ruđer Podcast – 2. sezona

Nastavljamo s drugom sezonom našeg učeničkog podcasta.

Na startnoj smo poziciji nove sezone Ruđer Podcasta! Glavni i odgovorni ove školske godine: Pavel Golec iz 2.c, Matija Kiš iz 4.b, Maja Stura iz 3.o i Ivan Leskovar iz 4.b razrednog odjela puno su truda i vremena uložili kako bi nova sezona zasjala novim sjajem.

I ove sezone nastojat ćemo predstaviti zanimljive teme koje ste i sami predlagali u anketnom istraživanju. Očekuju vas gosti stručnjaci u svom području, vaši budući poslodavci, nastavnici iz škole i još puno, puno toga novoga.

U prvoj epizodi možete saznati sve o državnoj maturi iz Matematike. Naša gošća je bila Jagoda Krajina, profesorica Matematike u našoj školi te dugogodišnja sastavljačica pitanja na ispitima državne mature iz ovog predmeta.

Pratite nas i podržite Podcast pretplatom na naš Youtube kanal ili samo lajkom.