PRIJAVE ISPITA

OBAVIJESTI O TERMINIMA KONZULTACIJA I ISPITA

ovdje možete pronaći obavijest o terminima konzultacija i prijaviti ispit prema objavljenom terminu

VODITELJICA OBRAZOVANJA ODRASLIH
Sudarshana Roshi
diplomirani filozof i religiolog profesor filozofije i religijskih znanosti

TERMINI KONZULTACIJA I ISPITA

Konzultacije – Geografija

Konzultacije iz Geografije, kod nastavnice Dubravke Bilušić,prof., održat će se u četvrtak, 22. studenoga 2018., u 18.50 sati.

Biologija – konzultacije

Konzultacije iz nastavnog predmeta BIOLOGIJA kod nastavnice Vlatke Njegovan održat će se u petak, 16.11.2018. u 19.30 sati

NASTAVNICI U OBRAZOVANJU ODRASLIH U ŠKOLSKOJ 2018./2019.

Mladen Bartolić
elektrotehničar

NASTAVNI PREDMET:
RADIONIČKE VJEŽBE 4

Dubravka Bilušić
magistra edukacije geografije

NASTAVNI PREDMET:
GEOGRAFIJA

Sandra Botica
diplomirani inženjer strojarstva

NASTAVNI PREDMET:
TEHNIČKO CRTANJE
TEHNIČKO CRTANJE I DOKUMENTIRANJE
TEHNIČKO DOKUMENTIRANJE
FINOMEHANIČKA TEHNIKA
KONTROLA I MJERENJA
OBNOVLJIVI IZVORI ENERGIJE

Ivana Dević
diplomirani inženjer kemije

NASTAVNI PREDMET:
KEMIJA

Branka Dimić
magistra kineziologije

NASTAVNI PREDMET:
TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA

Davor Dinter
stručni prvostupnik (baccalureus) prmarnog obrazovanja

NASTAVNI PREDMET:
RADIONIČKE VJEŽBE 1
RADIONIČKE VJEŽBE 2
RADIONIČKE VJEŽBE 3

Damir Drezga
diplomirani inženjer strojarstva

NASTAVNI PREDMET:
PNEUMATIKA
TERMODINAMIKA
AUTOMATIZACIJA PROCESNIH POSTROJENJA

Zoran Dumančić
diplomirani inženjer elektrotehnike

NASTAVNI PREDMET:
MIKROUPRAVLJAČI
UGRADBENI RAČUNALNI SUSTAVI

Goran Gomaz
diplomirani inženjer računarstva

NASTAVNI PREDMET:
TEHNČKO I POSLOVNO KOMUNICIRANJE

Kornelija Grubić Štefanić
profesor filozofije i sociologije

NASTAVNI PREDMET:
ETIKA
POLITIKA GOSPODARSTVA

Boris Iičić
diplomirani teolog

NASTAVNI PREDMET:
VJERONAUK

Ivan Jurić
inženjer elektrotehnike

NASTAVNI PREDMET:
RAČUNALA U TEHNIČKIM SUSTAVIMA
MIKRORAČUNALA (laboratorijske vježbe)

Korana Justić
profesor njemačkog jezika i književnosti i engleskog jezika i književnosti

NASTAVNI PREDMET:
ENGLESKI JEZIK
NJEMAČKI JEZIK

Zoran Kauzlarić
inženjer elektrotehnike

NASTAVNI PREDMET:
MIKROUPRAVLJAČI
PLC-OVI I MIKROUPRAVLJAČI

Milan Korać
diplomirani vojni inženjer elektronike

NASTAVNI PREDMET:
RAČUNALNE MREŽE
SKLOPOVSKA OPREMA RAČUNALA
SUSTAVNA PROGRAMSKA POTPORA
DIJAGNOSTIKA I ODRŽAVANJE RAČUNALA

Jasminka Kotur
diplomirani inženjer elektrotehnike

NASTAVNI PREDMET:
DIGITALNA ELEKTRONIKA
OSNOVE DIGITALNE ELEKTRONIKE
DIGITALNA LOGIKA
ANALOGNI I DIGITALNI SKLOPOVI

Ivana Kovačić
profesor fizike

NASTAVNI PREDMET:
FIZIKA

Neven Maleš
magistar inženjer strojarstva

NASTAVNI PREDMET:
HIDRAULIKA
MEHANIKA FLUIDA

Rajko Mihajlović
diplomirani inženjer elektrotehnike

NASTAVNI PREDMET:
OSNOVE ELEKTROTEHNIKE
MJERENJA U ELEKTROTEHNICI

Goran Milat
diplomirani inženjer brodogradnje

NASTAVNI PREDMET:
TEHNIČKA MEHANIKA
MEHATRONIČKE KONSTRUKCIJE
SLOŽENE MEHATRONIČKE KONSTRUKCIJE

Damir Mileta
diplomirani inženjer elektroehnike

NASTAVNI PREDMET:
ELEKTRONIČKA INSTRUMENTACIJA
PROGRAMIRLJIVI LOGIČKI UPRAVLJAČI
UVOD U AUTOMATIKU
OSNOVE ELEKTRONIČKIH MJERENJA
INSTRUMENTACIJA
ENERGETSKA ELEKTRONIKA

Biljana Mirković Bersak
profesor matematike i fizike

NASTAVNI PREDMET:
MATEMATIKA

Mara Mustapić
magistra inženjerka informacijske i komunikacijske tehnologije

NASTAVNI PREDMET:
KONFIGURIRANJE RAČUNALNIH MREŽA I SERVISA

Igor Nemet
diplomirani inženjer strojarstva

NASTAVNI PREDMET:
ELEMENTI STROJEVA
SENZORIKA
MIKROUPRAVLJAČI

Marija Nikolić
profesor hrvatskog ili srpskog jezika i književnosti

NASTAVNI PREDMET:
HRVATSKI JEZIK

Goran Nuskern
diplomirani inženjer strojarstva

NASTAVNI PREDMET:
ROBOTIKA
MIKRO I NANO MEHATRONIKA

Vlatka Njegovan
diplomirani inženjer biologije

NASTAVNI PREDMET:
BIOLOGIJA
ANATOMIJA GLAVE I OKA
OSNOVE OFTALMOLOGIJE

Ervin Palanović
diplomirani inženjer prometa

NASTAVNI PREDMET:
ELEKTRIČNI STROJEVI I UREĐAJI
ELEKTRIČNE INSTALACIJE
ELEKTROMOTORNI POGONI

Dalibor Pekas
diplomirani inženjer strojarstva

NASTAVNI PREDMET:
UPRAVLJANJE I REGULACIJA
VOĐENJE PROCESA RAČUNALOM
PLC-OVI I MIKROUPRAVLJAČI

Marisa Pihač Balen
profesor povijesti i geografije

NASTAVNI PREDMET:
POVIJEST

Slavko Radulović
diplomirani vojni inženjer elektronike

NASTAVNI PREDMET:
ELEKTROTEHNIČKI MATERIJALI I KOMPONENTE
ELEKTRONIČKI SKLOPOVI
ELEKTRONIKA

Željko Rogar
profesor fizike i politehnike

NASTAVNI PREDMET:
OFTALMOLOŠKA OPTIKA
OPTIČKI INSTRUMENTI
OPTIČKA MJERENJA

Milan Runje
inženjer strojarstva

NASTAVNI PREDMET:
RADIONIČKE VJEŽBE (ZAŠTITA NA RADU)

Tomica Solariček
diplomirani inženjer strojarstva

NASTAVNI PREDMET:
TEHNIČKI MATERIJALI

Sanja Srdelić
diplomirani inženjer elektrotehnike

NASTAVNI PREDMET:
UVOD U BAZE PODATKA
DIZAJN BAZA PODATAKA
AUTOMATSKO VOĐENJE PROCESA

Ivan Šaban
diplomirani inženjer elektrotehnike

NASTAVNI PREDMET:
SKRIPTNI JEZICI I PROGRAMIRANJE

Emil Šatalić
magistar fizike

NASTAVNI PREDMET:
FIZIKA
OPTIKA
OPTIČKI MATERIJALI
OPTIČKI INSTRUMENTI
EKSPERIMENTALNA OPTIKA

Hrvoje Šestanj
diplomirani inženjer elektrotehnike

NASTAVNI PREDMET:
OPERACIJSKI SUSTAVI
SIGURNOST OPERACIJSKIH SUSTAVA

Snježana Tomašević
diplomirani inženjer elektrotehnike

NASTAVNI PREDMET:
RAČUNALA U TEHNIČKIM SUSTAVIMA
MIKRORAČUNALA
PROGRAMIRANJE

Sanja Vehabović Hadžić
diplomirani inženjer elektrotehnike

NASTAVNI PREDMET:
RAČUNALSTVO
RAČUNALSTVO I PROGRAMIRANJE

Zrinka Višnjevec Šego
diplomirani inženjer elektrotehnike

NASTAVNI PREDMET:
INFORMACIJE I KOMUNIKACIJE
VF SKLOPOVI I SUSTAVI

Damir Vojnović
elektroničar za računarsku tehniku

NASTAVNI PREDMET:
SKLOPOVSKA OPREMA RAČUNALA
SUSTAVNA PROGRAMSKA POTPORA
DIJAGNOSTIKA I ODRŽAVANJE UREĐAJA (laboratorijske vježbe)
SIGURNOST INFORMACIJSKIH SUSTAVA
GRAĐA RAČUNALA
OPERACIJSKI SUSTAVI
PRAKTIČNE OSNOVE RAČUNALSTVA