Vijeće učenika


A SMJENA

RAZREDNI

ODJEL

PROGRAM

OBRAZOVANJA

PREDSTAVNIK

UČENIKA

ZAMJENIK

PREDSTAVNIKA UČENIKA

1.A

TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO

DOMINIK KOS

ANTE ŠUNJERGA

1.B

TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO

ADRIAN QUENAJ

MATILDA RAZUM

1.C

TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO

ANAMARIJA BAJRIĆ

NIKA KNEŽEVIĆ

1.D

TEHNIČAR ZA  ELEKTRONIKU*

ANTE PARADŽIK

MAJA JANJEČIĆ

1.O

TEHNIČAR ZA OČNU OPTIKU

MATEJ ŠORMAZ

NIKOLINA PRIMORAC

2.A

TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO

MATEJ LEDINSKI

KARLO TOMKIĆ

2.B

TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO

VLADIMIR MARKOTA

FRANKO FURDIĆ

2.C

TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO

LEON PONGRAC

MIA TVORIĆ

2.D

TEHNIČAR ZA ELEKTRONIKU*

KRISTIAN BABIĆ

MARTIN ŽUPANČIĆ

2.O

TEHNIČAR ZA OČNU OPTIKU

MIHAELA ŠTIMAC ROJTINIĆ

ANTONIJA MAJERIĆ

3.A

TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO

LUKA BRENKO

LUKA SMOKROVIĆ

3.B

TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO

VID BEŠKER

DARIO JOSIPOVIĆ

3.C

TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO

MARIN JOVANOVIĆ

ROBERTO ROSEAN

3.D

TEHNIČAR ZA ELEKTRONIKU*

KARLO KRPAN

MIŠO VALENTIĆ

3.O

TEHNIČAR ZA OČNU OPTIKU

OTO KOBASIĆ ČONČ

JAKOV KUŠT

4.A

TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO

TOMISLAV KERHIN

DANIJEL DEKANIĆ

4.B

TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO

ILIJA PRANJIĆ

EMANUEL ZENKO

4.C

TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO

JAN KNEŽEVIĆ

MARINO VULIĆ

4.D

TEHNIČAR ZA ELEKTRONIKU*

IAN LEON VUKAS

PAVAO DEKARIS GALJANIĆ

 

4.O

TEHNIČAR ZA OČNU OPTIKU

KATARINA GOMAZ

LARA BOLČEVIĆ

B SMJENA

RAZREDNI

ODJEL

PROGRAM

OBRAZOVANJA

PREDSTAVNIK

UČENIKA

ZAMJENIK

PREDSTAVNIIKA UČENIKA

1.F

TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO

JURICA KRISTO

DOMAGOJ BABIĆ

1.G

TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO

TIBOR BIČANIĆ

FILIP ŽABIĆ

1.H

TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO*

EMIL UNGER

DAMJAN SIROVATKA

1.M

TEHNIČAR ZA MEHATRONIKU

BRUNO ERCEGOVIĆ

PATRIK GORUPIĆ

1.N

TEHNIČAR ZA MEHATRONIKU*

VID PEŠUT

JURAJ MARKULIN

2.F

TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO

IWAN ĆULUMOVIĆ

JOSIP LOZO

2.G

TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO

VALENTIN VUK

ANA VIDOVIĆ

2.H

TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO*

IVAN TRLIN

DARIO MEŠTROVIĆ

2.M

TEHNIČAR ZA MEHATRONIKU

ROKO ŽILIĆ

IVANA LOZO

2.N

TEHNIČAR ZA MEHATRONIKU*

JOSIP TEČI

JURICA VALJAK

3.F

TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO

IVAN KRAMARIĆ

MARIO JELAŠ

3.G

TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO

ADNAN TAHIROVIĆ

KARLO KOVAČ

3.H

TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO*

ANTONIO SERTIĆ

DARIO MARAVIĆ

3.M

TEHNIČAR ZA MEHATRONIKU

VEDRAN VEDRINA

DAVID PRANJIĆ

3.N

TEHNIČAR ZA MEHATRONIKU*

PATRIK GREGOVIĆ

FILIP ČAVIĆ

4.F

TEHNIČAR ZA

RAČUNALSTVO

FLORA GRČIĆ

NIKOLA KLOBUČAR

4.G

TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO

BRANIMIR BEŠ

ANDREY INTI VILLCA BOŽIČEVIĆ

4.H

TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO*

JURE IVANOVIĆ

JURAJ PATALEN

4.I

TEHNIČAR ZA ELEKTRONIKU

MARKO PAVLEK

DOMAGOJ MADŽO

4.M

TEHNIČAR ZA MEHATRONIKU

DRAGO SKOČIBUŠIĆ

KRUNOSLAV BARTOLOVIĆ

4.N

TEHNIČAR ZA MEHATRONIKU*

FELIKS MIHELJ

JAN DAM