Statistika

Izvješće s natjecanja, susreta, smotri, u školskoj godini 2008./2009.
... u školskoj godinu 2008.2009. kao i prethodnih godina u Školi se poticao izvannastavni rad s učenicima kao važan segment odgojno-obrazovnog procesa.

Kreativnost učenika i učenica došla je do punog izražaja u području inovacija...

60. međunarodna izložba inovacija, novih tehnologija i proizvoda IENA 2008. (Nürnberg, 30. listopada – 2. studenoga 2008.):

HELP ALARM – pomoć za nepokretne i teško pokretne osobe

Autor: Davor Gusić

Mentor: Ognjen Čučković, ing.

UPRAVLJANJE ROBOTSKOM RUKOM PUTEM INTERNETA

Autori: Goran Jagetić, Nikola Božić, Dario Iličić

Mentori: Neven Maleš, dipl. ing. i Darko God

KONTROLNI SUSTAV PARKIRNIH MJESTA U GARAŽAMA

Autor: Domagoj Horvat, 4. M

Mentor: Josip Polaček

 

33. međunarodna izložba inovacija i novih tehnologija i proizvoda INOVA 2008. (Čakovec, 6. – 9. studenoga 2008.)

HELP ALARM – pomoć za nepokretne i teško pokretne osobe

Autor: Davor Gusić

Mentor: Ognjen Čučković, ing.

KONTROLNI SUSTAV PARKIRNIH MJESTA U GARAŽAMA

Autor: Domagoj Horvat, 4. M

Mentor: Josip Polaček

PRINCIP BESKONAČNOG MULTIPLEKSIRANJA ULAZA I IZLAZA

Autor: Tin Benjamin Matuka

Mentor:  Milan Korać, dipl. ing.

AUTOMATSKO ŠKOLSKO ZVONO

Autor: Davor Gusić

Mentor: Goran Nuskern, dipl. ing.

 

III. međuškolsko natjecanje u rješavanju sudoku slagalica (XIII. Gimnazija Zagreb, 13. studenoga 2008.)

1. mjesto: Zrinka Sokol, 4. B

2. mjesto: Robert Cerovečki, 1. N

5. mjesto: Ivana Dobrinić, 4. F

 

Međunarodni salon inovacija INNOVA 2008. (EUREKA),  Bruxelles, 13. – 15. studenoga 2008.

KONTROLNI SUSTAV PARKIRNIH MJESTA U GARAŽAMA

Autor: Domagoj Horvat, 4. M

Mentor: Josip Polaček

 

Srednjoškolsko prvenstvo Zagreba u šahu (Zagreb, 15. studenoga -  6. prosinca 2008.)

6. mjesto: ekipa TŠRB-a (Marko Perić, 3. N; Anto Galić, 1. E; Tomislav Novak, 1. E; Ante Kordić, 1. A; Ilija Marinović, 1. A; Luka Jurić 1. A; Josip Ralašić, 1. E i voditelj: Ivan Jurić, ing.)

 

17. pojedinačno prvenstvo RH u MŽSG (22. studenoga 2008.)

Mlađi juniori

Filip Boroša, 1. E (1. Mjesto u kategorijama: karika, preskok, preča; 2. Mjesto u kategorijama: tlo, ruče i 4. Mjesto u kategoriji konj

 

 

 

 

LiDraNo – smotra literarnog, novinarskog i dramsko-scenskog stvaralaštva (19. siječnja 2009.)

Kategorija: dramsko-scenska igra/predstava

1. „Đingis kan – mongolski vuk“

Voditeljica: Žaneta Gerovac, prof.

Zamjenica voditeljice: Božica Pavunc, 4. N

Izvođači:

Božica Pavunc, 4, N

Davor Mužar, 4. F

Ivan Piskać, 4. F

Ivana Dobrenić, 4. F

Ivan Micudaj, 3. F

Ante Kostur, 3. F

Marija Aleksić, 3. M

Ante Matić, 1. N

 

Školsko natjecanje iz INFORMATIKE (19. siječnja 2009.)

Kategorija: Osnove informatike

1. Igor Prugovečki, 4. F (Mentor: Zlatko Nadarević, dipl. ing.)

2. Marin Ivanjko, 3. B (Mentorica: Sanja Vehabović Hadžić, dipl. ing.)

3. Luka Karaman, 3. B (Mentorica: Sanja vehabović Hadžić, dipl. ing.)

4. Mario Milas, 4. C (Mentorica: Snježana Tomašević, dipl. ing.)

5. Danijel Duboš, 3. I (Mentor: Ivan Jurić, ing.)

6. Rusimir Nadarević, 4. F (Mentor: Zlatko Nadarević, dipl. ing.)

7. Davor Stjelja, 3. C (Mentor: Ivan Jurić, ing.)

8. Lobel Strmečki, 2. F (Mentor: Ivan Jurić, ing.)

9. Ivan Gabela, 4. B (Mentorica: Snježana Tomašević, dipl. ing.)

10. Martin Gunjević, 3. I (Mentor: Zlatko Nadarević, dipl. ing.)

11. Marko Lovreković, 3. G (Mentor: Zlatko Nadarević, dipl. ing.)

12. Hrvoje Klasnić, 3. C (Mentorica: Sanja Vehabović Hadžić, dipl. ing.)

13. Nikola Miličić, 3. G (Mentor: Zlatko Nadarević, dipl. ing.)

14. Marijan Rački, 4. A (Mentorica: Snježana Tomašević, dipl. ing.)

 

Školsko natjecanje iz PROGRAMIRANJA (19. siječnja 2009.)

1. Lobel Strmečki, 2. F (Mentor: Ivan Jurić, ing.)

 

Školsko natjecanje iz MATEMATIKE (20. siječnja 2009.)

I. RAZREDI

1. Lovro Čehulić, 1. M (Mentorica: Sandra Ćurković, prof.)

2. Ivan Spasić, 1. G (Mentorica: Dobrila Golubović, dipl. ing.)

3. Boris Kosanović, 1. M (Mentorica: Sandra Ćurković, prof.)

4. Augustin Poljanac, 1. B (Mentorica: Jagoda Krajina, prof.)

5. Donatela Đurašin, 1. G (Mentorica: Dobrila Golubović, dipl. ing.)

6. Josip Kolinger, 1. F (Mentorica: Mirjana Ilijić, dipl. ing.)

7. Tomislav Majdak, 1. F (Mentorica: Mirjana Ilijić, dipl. ing.)

8. Domagoj Iveković, 1. B (Mentorica: Jagoda Krajina, prof.)

9. Matija Martan, 1. N (Mentorica: Mirjana Ilijić, dipl. ing.)

10. Nikola Crnković, 1. M (Mentorica: Sandra Ćurković, prof.)

 

Školsko natjecanje iz OSNOVA ELEKTROTEHNIKE  (21. siječnja 2009.)

1. Matija Kurek, 2. G (Mentorica: Zrinka Višnjevec-Šego, dipl. ing.)

2. Tomislav Filipov, 2. B (Mentorica: Tatjana Guščić, dipl. ing.)

 

 

Školsko natjecanje iz NJEMAČKOG JEZIKA (21. siječnja 2009.)

Kategorija: I.B, 3. razred, nastavljači

1. Benjamin Jović, 3. N (Mentorica: Manuela Barba, prof.)

Kategorija: II.B,  3. Razred, strukovne škole

1. Tomislav Horvat, 3. N (Mentorica: Manuela Barba, prof.)

2. Srećko Šakić, 3. O (Mentorica: Višnja Sarić, prof.)

3. Ivan Bedrava, 3. D (Mentorica: Višnja Sarić, prof.)

4. Josip Vizec, 3. N (Mentorica: Manuela Barba, prof.)

5. Dino Kamenečki, 3. I (Mentorica: Manuela Barba, prof.)

6. Roland Zvonar, 3. N (Mentorica: Manuela Barba, prof.)

7. Kristijan Gugec, 3. I  (Mentorica: Manuela Barba, prof.)

8. David Stojanović, 3. I (Mentorica: Manuela Barba, prof.)

 

Školsko natjecanje iz TEHNIČKE MEHANIKE (22. siječnja 2009.)

Statika i nauka o čvrstoći

1. Željko Hrska, 3. N (Mentor: Goran Milat, dipl. ing)

2. Filip Domjanić, 2. M (Mentor: Goran Milat, dipl. ing.)

 

Školsko natjecanje iz DIZAJNIRANJA RAČUNALOM – CATIA (23. siječnja 2009.)

1. Dominik Žinić, 4. N (Mentor: Goran Milat, dipl. ing.)

2. Marko Buhin, 4. M (Mentor: Goran Milat, dipl. ing.)

 

Školsko natjecanje iz MEHATRONIKE (23. siječnja 2009.)

1. Matija Ljubičić, 4. N (Mentor: Neven Maleš, dipl. ing)

2. Marko Leš, 4. N (Mentor: Damir Drezga, dipl. ing.)

 

Školsko natjecanje iz FIZIKE (26. siječnja 2009.)

I. skupina

1. Nikola Crnković, 1. M (Mentorica: Katarina Škunca, dipl. ing.)

2. Boris Kosanović, 1. M (Mentorica: Katarina Škunca, dipl. ing.)

3. Lovro Čehulić, 1. M (Mentorica: Katarina Škunca, dipl. ing.)

4. Josip Majdandžić, 1. E (Mentor: Gordan Pihač, prof.)

4. Ivan Spasić, 1. G (Mentorica: Katarina Škunca, dipl. ing.)

6. Daniel Guja, 1. B (Mentor: Emil Šatalić, dipl. ing.)

7. Mirko Vertuš, 1. D (Mentorica: Ivana Kovačić, prof.)

8. Luka Balić, 1. F (Mentorica: Ivana Kovačić, prof.)

9. Domagoj Šimić, 1. D (Mentorica: Ivana Kovačić, prof.)

10. Nikola Horvat, 1. F (Mentorica: Ivana Kovačić, prof.)

11. Ante Rosandić, 1. F (Mentorica: Ivana Kovačić, prof.)

12. Marin Bogdan, 1. D (Mentorica: Ivana Kovačić, prof.)

II. skupina

1. Daniel Duboš, 3. I (Mentorica: Željka Lepoglavec, prof)

2. Luka Karaman, 3. B (Mentor: Gordan Pihač, prof.)

3. Nikola Šantorić, 2. M (Mentorica: Tatjana Janeš, prof.)

4. Marin Ivanjko, 3. B (Mentor: Gordan Pihač, prof.)

5. Branko Milanković, 3. B (Mentor: Gordan Pihač, prof.)

6. Matija Mesić, 3. A (Mentor: Gordan Pihač, prof.)

7. Ante Renić, 2. M (Mentorica: Tatjana Janeš, prof.)

8. Filip Meštrović, 3. A (Mentor: Gordan Pihač, prof.)


 

LiDraNo  - smotra literarnog, novinarskog i dramsko-scenskog stvaralaštva (Županijska razina; Kazalište Vidra, Zagreb, 10. i 11. veljače 2009.)

Kategorija: PREDSTAVA – „Đingis-kan“ (Žaneta Gerovac, prof. + 8 učenika)

Kategorija: ŠKOLSKI LIST SREDNJIH ŠKOLA – školski list RuđerInfo (Jasmina Pažanin, prof.)

Prijedlog Državnom povjerenstvu – Školski list RuđerInfo, Jasmina Pažanin, prof.; Jurica Koletić, 4. A učenik – urednik

 

ENGLESKI JEZIK

(županijsko natjecanje; XVI. gimnazija, 26. veljače 2009.)

Sudjelovalo 33 učenica i učenika

2. razred:

Mislav Čulig, 2. H (Mentorica: Brankica Bošnjak Terzić, prof.)

 Viktorija Zajčić, 2. A (Mentorica: Marina Ostović, prof.)

4. razred:

Mario Milas, 4. C (Mentorica: Ivana Krencer, prof.)

Danijel Pleša, 4. B (Mentorica: Ivana Krencer, prof.)

Državno natjecanje; Krapina, 21. – 23. ožujka 2009.

1. mjesto: Mislav Čulig, 2. H (Mentorica: Brankica Bošnjak Terzić, prof.)

4. mjesto: Viktorija Zajčić, 2. A (Mentorica: Marina Ostović, prof.) – pohvala za najbolji sastav

 

NJEMAČKI JEZIK

Županijsko natjecanje, Gimnazija Lucijana Vranjanina, Zagreb, 4. ožujka 2009.

4. mjesto: Tomislav Horvat, 3. N (Mentorica: Manuela Barba, porf.)

8. mjesto: Srećko Šakić, 3. O (Mentorica: Višnja Sarić, prof.)

 

MATEMATIKA

Županijsko natjecanje, XV. Gimnazija, Zagreb, 23. veljače 2009.

Sudjelovalo 17 učenika

1. razred

2. mjesto: Lovro Čehulić, 1. M (Mentorica: Sandra Ćurković, prof.)

13. mjesto: Nikola Crnković, 1. M (Mentorica: Sandra Ćurković, prof.)

16. mjesto: Domagoj Iveković, 1. B (Mentorica: Jagoda Krajina, prof.)

2. razred

3. mjesto: Nikola Šantorić, 2. M (Mentorica: Željka Pleše, dipl. ing.)

3. razred

2. mjesto: Daniel Duboš, 3. I (Mentorica: Marijana Krnić, dipl.ing)

4. razred

6. mjesto: Marko Leš, 4. N (Mentorica: Mira Löw, dipl. ing)

12. mjesto: Antonio Kezerić, 4. B (Mentorica: Marijana Krnić, dipl. ing.)

Državno natjecanje; Pula, 29. ožujka – 1. travnja 2009.

7. mjesto: Daniel Duboš, 3. I (Mentorica: Marijana Krnić, dipl. ing.)

12. mjesto: Nikola Šantorić, 2. M (Mentorica: Željka Pleše, dipl. ing.)

28. mjesto: Lovro Čehulić, 1. M (Mentorica : Sandra Ćurković, prof.)


 

Klokan bez granica – međunarodno matematičko natjecanje; Tehnička škola Ruđera Boškovića, Zagreb, 19. Ožujka 2009.

Junior:

Daniel Duboš, 3. I

Hrvoje Klasnić, 3. C

Nikola Miličić, 3. G

Ante Renić, 2. M

Cadet:

Vlaho Cirimotić, 1. M

Lovro Čehulić, 1. M

Luka Balić, 1. F

 

Student:

14. mjesto: David Tomić, 4. F

15. mjesto: Matija Radaković, 4. I

                      Mate Pleić, 4. F

                      Dominik Žinić, 4. N

Posebna lista – student

17. mjesto: Jurica Rožić, 4. F

 

FIZIKA

Županijsko natjecanje, I. tehnička škola Tesla, Zagreb, 6. ožujka 2009.

I. skupina

Lovro Čehulić, 1. M (Mentorica: Katarina Škunca, dipl. ing.)

Nikola Crnković, 1. M (Mentorica: Katarina Škunca, dipl. ing.)

Domagoj Šimić, 1. D (Mentorica: Ivana Kovačić, prof.)

II. skupina

Daniel Duboš, 3. I (Mentorica: Željka Lepoglavec, prof.)

Branko Milanković, 3. B (Mentor: Gordan Pihač, prof.)

Luka Karaman, 3. B (Mentor: Gordan Pihač, prof.)

Marin Ivanko, 3. B (Mentor: Gordan Pihač, prof)

Ante Renić, 2. M (Mentorica: Tatjana Janeš, prof.)

Nikola Šantorić, 2. M (Mentorica: Tatjana Janeš, prof.)

IV. skupina

Ivan Kos, 4. C (Mentor: Gordan Pihač, prof.)

Državno natjecanje; Vukovar, 3. – 6. svibnja 2009.

Daniel Duboš, 3. I (Mentorica: Željka Lepoglavec, prof.)

 

OSNOVE ELEKTROTEHNIKE

Županijsko natjecanje; I. tehnička škola Tesla, Zagreb, 27. veljače 2009.

3. mjesto: Matija Kurek, 2. G (Mentorica: Zrinka Višnjevec Šego, dipl. ing.)

7. mjesto: Tomislav Filipov, 2. B (Mentorica: Tatjana Guščić, dipl. ing.)

 

OSNOVE I MJERENJA U ELEKTROTEHNICI

Državno natjecanje; Tehnička škola Ruđera Boškovića, Zagreb, 7. i 8. svibnja 2009.

10. mjesto: Matija Kurek, 2. G ( Mentorica: Zrinka Višnjevec Šego, dipl. ing.)

25. mjesto: Tomislav Filipov, 2. B (Mentorica: Tatjana Guščić, dipl, ing.)


 

TEHNIČKA MEHANIKA – STATIKA I NAUKA O ČVRSTOĆI

Međužupanijsko natjecanje; Strojarska tehnička škola Fausta Vrančića, Zagreb, 26. veljače 2009.

3. mjesto: Filip Domjanić, 2. M (Mentor: Goran Milat, dipl. ing.)

4. mjesto: Željko Hrska, 3. N (Mentor: Goran Milat, dipl. ing.)

Državno natjecanje; Osijek, 7. svibnja 2009.

4. mjesto: Željko Hrska, 3. N (Mentor: Goran Milat, dipl. ing.)

5. mjesto: Filip Domjanić, 2. M (Mentor: Goran Milat, dipl. ing.)
Ekipno: 2. Mjesto

 

DIZAJNIRANJE RAČUNALOM –CATIA

Međužupanijsko natjecanje; Strojarska tehnička škola Fausta Vrančića, Zagreb, 26. veljače 2009.

Dominik Žinić, 4. N (Mentor: Goran Milat, dipl. ing.)

Marko Buhin, 4. M (Mentor: Goran Milat, dipl. ing.)

 

OSNOVE INFORMATIKE

Županijsko ntjecanje; XV. Gimnazija; Zagreb, 9. veljače 2009. ,

Sudjelovalo 14 učenika

4. mjesto: Daniel Duboš, 3. I (Mentor: Ivan Jurić, ing.)

5. mjesto: Mario Lovreković, 3. G (Mentor: Zlatko Nadarević, dipl. ing.)

7. mjesto: Lobel Strmečki, 2. F (Mentor: Ivan Jurić, ing.)

11. mjesto: Davor Stjelja, 3. C (Mentor: Ivan Jurić, ing.)

16. mjesto: Mario Milas, 4. A (Mentorica: Snježana Tomašević, dipl. ing.)
16. Mjesto: Igor Prugovečki, 4. F (Mentor: Zlatko Nadarević, dipl. ing.)

Državno natjecanje; Dubrovnik, 22. – 25. Ožujka 2009.

1. mjesto: Daniel Duboš, 3. I (Mentor: Ivan Jurić, ing.)

6. mjesto: Mario Lovreković, 3. G (Mentor: Zlatko Nadarević, dipl. ing.)

8. mjesto: Lobel Strmečki, 2. F (Mentor: Ivan Jurić, ing)

9. mjesto: Mario Milas, 4. A (Mentorica: Snježana Tomašević, dipl. ing.)

11. mjesto: Igor Prugovečki, 4. F (Mentor: Zlatko Nadarević, dipl. ing.)
11. Mjesto: Davor Stjelja, 3. C (Mentor: Ivan Jurić, ing.)

 

SMOTRA SOFTVERSKIH RADOVA

Županijska smotra; Osnovna škola Ante Kovačića, Zagreb, 16. veljače 2009.

Domagoj Horvat, 4. M – „DHC“ (Mentor: Josip Polaček)

Darko Fras, 4. G – „Simulacija kretanja programiranog vozila“ (Mentor: Ivan Jurić, ing.)

 

Dani mladih informatičara RH; Dubrovnik, 22. – 25. ožujka 2009.

Pohvaljeni rad: Domagoj Horvat, 4. M – „DHC“ (Mentor: Josip Polaček)

 

MEHATRONIKA

Školsko natjecanje – 23. siječnja 2009. (sudjelovalo 12 učenika)

1. mjesto: Matija Ljubičić, 4. N (Mentor: Neven Maleš, dipl. ing.)
2. Mjesto: Marko Leš, 4. N (Mentor: Damir Drezga, dipl. ing.)

III. Državno natjecanje – Tehnička škola Ruđera Boškovića, Zagreb 5. i 6. svibnja 2009.

2. mjesto: Matija Ljubičić, 4. N (Mentor: Neven Maleš, dipl. ing.)

3. mjesto: Marko Leš, 4. N (Mentor: Neven Maleš, dipl. ing.)


 

Natjecanje „OPISUJEMO SUSTAVE“

Završni susret natjecanja, Kraljevica, 21. ožujka 2009.

Rad „Navodnjavanje“ – Matija Ljubičić, 4. N

                                           Luka Vukmirović, 4. N

                                           (Mentor: Neven Maleš, dipl. ing.)

Rad „Sustav slatke vode s generatorom slatke vode“ - Gordan Gebaj, 4. N

                                                                                                 Slaven Mikuletić, 4. N

                                                                                                 (Mentor: Damir Drezga, dipl. ing.)

Rad „Termoelektrana – toplana“ – Marko Leš, 4. N

                                                              Marian Lušić-Bulić, 4. N

                                                              (Mentor: Damir Drezga, dipl. ing.)

 

MLADEŽ CRVENOG KRIŽA

Prednatjecanje na razini škola; 6. veljače 2009.

1. mjesto: ekipa Tehničke škole Ruđera Boškovića (voditeljica: Marisa Pihač Balen, prof.)

 

37. MEĐUNARODNI SALON IZUMA, NOVIH TEHNOLOGIJA I PROIZVODA; Geneve, 1. – 5- travnja 2009.

Domagoj Horvat, 4. M – Sustav za kontrolu i regulaciju potrošnje energije svih vrsta trošila putem radiokomunikacije i interneta (Mentor: Josip Polaček)

Posebna nagrada rumunjskog Ministarstva obrazovanja, istraživanja i inovacija

 

INOVA – MLADI 2009.; FSB, Zagreb, 9. svibnja 2009.

Zlatna medalja:

Darko Fras, 4. G „Simulacija kretanja programiranog vozila“ (Mentor: Ivan Jurić, ing)

Posebna nagrada Microsoft-a

Posebna nagrada Visoke škole za primijenjeno računarstvo

Nagrada za sudjelovanje na međunarodnoj izložbi „Arhimed 2009“

Zlatna medalja:

Tomislav Rorbach, 4. N „Didaktička ploča“ (Mentor: Goran Nuskern, dipl. ing.)

Zlatna medalja

Nanad Zlamal, 4. N „Scenski rasvjetni pult“ (Mentor: Ivan Jurić, ing.)

Nagrada za sudjelovanje na 2. Nacionalnoj izložbi „Kastav 2009“

Srebrna medalja:

Dominik Žinić, 4. N „Upravljanje mobilnim robotom“ (Mentor: Zoran Kauzlarić, ing.)

Brončana medalja:

Domagoj Horvat, 4. M i Sven Farszky, 2. A“Sustav za upravljanje i kontrolu potrošnje energije svih vrsta trošila putem radiokomunikacije i interneta“ (Mentor: Josip Polaček)

Brončana medalja:

Ante Pavičić, 4. N „Upravljanje brzinom okretanja istosmjernog motora“  (Mentor: Goran Nuskern, dipl ing.)

Srebrna medalja:

Gabrijela Tufeković, 1. O; Nikolina Puntarić, 1. O; Antonija Vujović, 1. O; Emanuel Petrović, 1. O – „Multimedijski digitalni prezentator“ (Mentori: Josip Polaček, Verica Stepić,. Ivana Kuhtić)

Brončana medalja:

Marko Šalković, 4. I i Igor Pranjić, 4. I –„Pojačalo sa zvučno svjetlosnim efektima“ (Mentor: Ivica Kovačić, dipl. ing.)


 

GIMNASTIKA

Međunarodni turnir, Innsbruck, svibanj 2009.

Filip Boroš, 1. E – zlatna medalja – višeboj

                                zlatna medalja – parter

                                zlatna medalja – preča

18. višebojsko prvenstvo Zagreba u sportskoj gimnastici, travanj 2009. – Filip Boroš, 1. E – 1. Mjesto

 

MALONOGOMETNI HUMANITARNI TURNIR „HRVOJE PRILING“;

Organizirao 4. A razredni odjel

Zlatna medalja i prijelazna ZLATNA KOPAČKA Škole:

4. D razredni odjel: Ivan Belcar, Filip Bingula, Marko Fanjek, Amir Hošić, Vjekoslav Hrup, Adrian Iskra, Andrija Stančin, Bruno Vojvodić

Najbolji strijelac: Sandi Planinić, 4. G

 

STRELJAŠTVO

Prvenstvo srednjih škola, 16. svibnja 2009.

Dečki:

Ekipno – gađanje zračnom puškom:

1. mjesto: Aleksandar Tomaš, 4. D

                    Petar Vrbek, 2. F

                   Jasmin Demirović, 3. I

Gađanje zračnim pištoljem:

1. mjesto: Aleksandar Tomaš, 4. D

2. mjesto: Petar Vrbek, 2. F

3. mjesto: Jasmin Demirović, 3. I

 

 

 

Djevojke:

Gađanje zračnom puškom:

 2. mjesto: Gabrijela Tufeković, 1. O

Gađanje zračnim pištoljem:

2. mjesto: Gabrijela Tufeković, 1. O

 

51. SMOTRA TEHNIČKOG STVARALAŠTVA MLADIH ; Zagreb, 4. travnja 2009.

Sudjelovali:

Domagoj Horvat, 4. M

Tihomir Šoljan, 2. M

Mentor: Josip Polaček

 

51. NATJECANJE TEHNIČKOG STVARALAŠTVA MLADIH, Zagreb, 24. travnja 2009.

Konstruktorstvo:

1. mjesto: Domagoj Horvat, 4. M

Fotografija:

7. mjesto: Ana Šterc, 4. O

10. mjesto: Suzana Belošić, 3. I

 

3. IZLOŽBA INOVACIJA, OBRTNIŠTVA I TEHNIČKOG STVARALAŠTVA MLADIH; Ilok, 7. – 10. svibnja 2009.

Domagoj Horvat, 4. M - „Sustav za upravljanje i kontrlolu potoršnje energije svih vrsta trošila putem radiokomunikacije i interneta“ (Mentor: Josip Polaček)

Tihomir Šoljan, 2. M; Antonia Vujović, 1. O; Gabriela Tufeković, 1. O; Nikolina Puntarić, 1. O; Tomislav Jurić, 2. B; Marko Sever, 2. B; Vlado Tašner, 2. B – „Multimedijski digitalni prezentator“ (Mentorice: Verica Stepić i Ivana Kuhtić)

 

PUT K SUNCU – međunarodno natjecanje, Zagreb, 16. svibnja 2009.

Suzana Belošić, 3. I – „Esej o životnom putu dr. sc. Ivana Merza“

Tihomir Šoljan, 2. M; Antonia Vujović, 1. O; Gabriela Tufeković, 1. O; Nikolina Puntarić, 1. O; Tomislav Jurić, 2. B; Marko Sever, 2. B; Vlado Tašner, 2. B – „Multimedijski digitalni prezentator“

 

FESTIVAL MATEMATIKE; Pula, 27. – 29. svibnja 2009.

1. mjesto: ekipa Tehničke škole Ruđera Boškovića ( Nikola Šantorić, 2. M; Daniel Duboš, 3. I; Darko Fras, 4. G; Marko Leš, 4. N) – voditeljica ekipe: Danica Zorić, dipl. ing.

 

II. TURNIR ROBOTIKE; Zadar, 30. svibnja 2009.

3. mjesto: Matija Rossi, 4. M (Mentor: Goran Nuskern, dipl. ing.)

 

ATLETIKA; Zagreb, travnja 2009.

Prvenstvo Grada Zagreba za srednje škole

Ekipno:

 4. Mjesto: ekipa Tehničke škole Ruđera Boškovića

100 metara:

2. mjesto: Ivan Papac, 1. C

Štafeta 4x100:

2. mjesto: Matija Cecić, 1. E

Antun Omrčen, 1. E

Ivan Papac, 1. C

Valentino Mihoković, 1. C

Skok u dalj:

3. mjesto: Matija Cecić, 1. E

400 metara:

4. mjesto: Anutn Omrčen, 1. E

Ekipa Tehničke škole Ruđera Boškovića je ušla u završnicu u nogometu, rukometu i stolnom tenisu.

 
« Prethodna
Copyright © 2005 - 2014. Tehnička škola Ruđera Boškovića