Razredi

1. razredi

rasporedi sati, okvirni vremenici pisanih provjera znanja, obavijesti razrednika

2. razredi

rasporedi sati, okvirni vremenici pisanih provjera znanja, obavijesti razrednika

3. razredi

rasporedi sati, okvirni vremenici pisanih provjera znanja, obavijesti razrednika

4. razredi

rasporedi sati, okvirni vremenici pisanih provjera znanja, obavijesti razrednika

Oglasna ploča

RUĐEROVA EKIPA NASTUPILA NA ATLETICI

RUĐEROVA EKIPA NASTUPILA NA ATLETICI Prvenstvo srednjih škola Zagreba u atletici U četvrtak 19. 10. 2017. održano je 1. kolo prvenstva grada Zagreba za mladiće srednjih škola. Naši učenici ostvarili su zapažene rezultate u konkurenciji 36 srednjih škola.Posebno su se istaknuli Leon …

TEME ZA ZAVRŠNE RADOVE

  TEME ZA ZAVRŠNE RADOVE Na prijedlog Stručnih vijeća, ravnateljica u suradnji s nastavnicima struke donosi teme za izradu završnog rada na sjednici Nastavničkog vijeća održanoj 19. listopada 2017. pročitaj više ...

KONCERT ZA KRAVATU

  DAN KRAVATE U RUĐERU Srijeda, 18.10.,od 13:00h do 14:00h Koncert za kravatu je uspio! Bilo je puno kravata i neobaveznog druženja. Hvala Franu, Nikoli, Eugenu i Ivoni na svim lijepim pjesmama i ugodnoj atmosferi kojom su nas počastili! GALERIJA FOTOGRAFIJA …

BESPLATANA PROVJERA VIDA

Posvećeni dobrom vidu i čitanju skupa s profesorima i studentima Optometristima Veleučilišta Velika Gorica smo organizirali besplatne provjere vida u Knjižnicama Grada Zagreba.

dnevne izmjene rasporeda sati, rasporedi sati, obavijesti, primanje roditelja ....

dnevne izmjene rasporeda sati, rasporedi sati, obavijesti, primanje roditelja ....

DEŽURSTVA

dežurstva nastavnika i ostalih zaposlenika ....

obavijesti, upute, vremenici, ključni datumi ....

obavijesti, upute, vremenici, ključni datumi ....

Školski list

Drage učenice, dragi učenici!

Volite pisati, istraživati, fotografirati ili crtati? Zanima vas grafički dizajn? Nemojte da vaši talenti ostanu skriveni. Pridružite se novinarskoj ekipi naše škole i dajte svoj doprinos školskom listu Ruđer info!

Pronađite svoje mjesto u novinarskoj ekipi i ostavite trag!

Ivana Koletić, voditeljica novinarske skupine

Sport u školi

 

Sve o sportskim aktivnostima u školi i izvan škole. Za vas pripremaju nastavnici Stručnog vijeća tjelesne i zdravstvene kulture.

 

Volonterski klub D.U.R

 

Na puno lica osmijeh stavi i biti ćeš volonter pravi. Ako ti je do ovoga stalo poslušaj nas malo ; pridruži se i ti nama i u ničijem srcu neće biti tama.

 

OBRAZOVANJE ODRASLIH

Obrazovanje odraslih u Tehničkoj školi Ruđera Boškovića, Zagreb dio je suvremenog sustava cjeloživotnog učenja i obrazovanja.

 

 

Centar za nove tehnologije

CNT – MEHATRONIKA Centar za nove tehnologije namijenjen je za redovno obrazovanje učenika u zanimanju tehničar za mehatronikuprekvalifikacije i dopunsko obrazovanje građana.

 

Cisco Networking Academy

Programi Cisco mrežne akademije temelje se na stjecanju znanja i vještina koji su potrebni za projektiranje, izgradnju, podešavanje i održavanje računalnih mreža. Polaznici stječu izvrsno razumijevanje mrežnih tehnologija, bolju podlogu za nastavak školovanja, a sa certifikatima i bolje karijerne mogućnosti. Spektar različitih programa namijenjen je svima koje zanima ili žele izgraditi karijeru u ICT području.